FunShowbiz

Fjalimi i dasmës së Meghan Markle ‘i la miqtë në heshtje të tronditur ndërsa ajo foli për divorcin dhe e quajti Harry-n i vetmi’.

Dukesha e Sussex-it thuhet se ka bërë një tregim delikat për jetën në familjen mbretërore teksa iu drejtua mysafirëve në pritjen në 2018.

Ajo me sa duket tha se gjetja e dashurisë “ia vlente të pritej” pas ndarjes nga burri i saj i parë, regjisori Trevor Engelson.

Meghan kishte folur në publik vetëm rrallë pas takimit me Harry-n.

Por ajo vendosi të flasë në dasmë – në një “së pari për një nuse mbretërore”, tha një burim që ishte pjesë e dasmës.

“Ajo ka shumë respekt për familjen dhe institucionin ku i është bashkuar.

“Por kjo është thjesht një mënyrë e ndryshme jetese. Na kishte marrë malli ta dëgjonim të fliste.

“Dhe mesa duket Meghan u ndje në të njëjtën mënyrë, sepse ajo qeshi, ‘E di që ka kaluar një kohë’.

Meg falënderoi Mbretëreshën që e mirëpriti në familje.

What's your reaction?

Related Posts

1 of 8