KosovëLajme

Kryetari Alban Hyseni shprehë ngushëllime për ndarjen nga jeta të Drinor Gashit.

Me pikëllim të thellë mora lajmin që pas një sëmundje të rëndë, në moshë shumë të re, u nda nga jeta bashkëqytetari ynë Drinor Gashi. Në këto momente pikëllimi e dhembjeje, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta për këtë humbje të madhe familjes Gashi, shokëve, miqve dhe kolegëve të Drinorit! Pushofsh në paqe, Drinor!

What's your reaction?

Related Posts

1 of 8