KosovëLajme

Blerim Haziri – asambleisti i VV-së në Gjilan kundër shtrejntimit të energjisë elektrike.

Blerim Haziri është ndër njerëzit e paktë brenda VV-së në Gjilan që kanë pasur guxim të dalin hapur kundër shtrejntimit të energjisë elektrike. Ai në një status ka shkruar “Sjam kundër Albinit, por jam kundër shtrenjtimit!”.

A do t’i hakmerren në VV – asambleistit që doli kundër linjës së partisë mbetet të shihet.

Zyrtarët e VV-së jemi mësuar t’i shohim si më të zëshmit duke kritikuar gjithçka që është arritur në Kosovën e pasluftës. Por së fundmi ka plasur skandali i parave të naftës që deputetët e majtë kanë marrur edhe pse dyshohet se disa prej deputetëve jetojnë në Prishtinë dhe nuk u takojnë ato para.

Së fundmi zyrtarët e VV-së po heshtin edhe përballë shtrejntimit të energjisë elektrike.

What's your reaction?

Related Posts

1 of 8