KosovëLajme

Policia në Gjilan, harrojnë veturën vet dhe ndezur.

Policia e Kosovës shpesh herë poston fotografi e video duke treguar shkeljet nga qytetarët por edhe vet gabojnë, madje edhe rëndë. Në Gjilan në rrugën që njihet si rruga e Agmisë, policia e ka lënë veturën e ndezur dhe vetëm ashtu siq shihet në video.

 

What's your reaction?

Related Posts

1 of 8